У ЧДТУ студентський гурт «Жарти в сторону» влаштував благодійний концерт на підтримку ЗСУ

В особливій атмосфері музиканти гурту «Жарти в сторону» виконували кавери відомих гуртів та авторські пісні, поміж яких і пісня «Наша рідна Україна» – переможниця літературного конкурсу ЧДТУ «Крила української Перемоги» у  номінації «Авторська патріотична пісня». Відтак, під час концерту гості події мали нагоду насолодитися унікальним поєднанням  української пісні «Ой у вишневому саду» і «Venus» нідерландського гурту Shocking Blue, «Somebody to love» від Jefferson Airplane, чуттєвим звучанням пісень Джамали та гурту «Шабля», пісня якого «Єднаймося браття» є знаковою для сьогодення. Окрім цього, музиканти разом із глядачами обрали  пісню для свого першого релізу.

У ЧДТУ під час блог-кафе дискутуватимуть на тему інформаційної гігієни

Цього разу блог-кафе на тему «Інфогігієна. Заспокійливе від паніки» проведе для всіх охочих амбасадор проєкту, магістрант кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ Денис Цюра.