Відкрита лекція на тему: «Розмірковуємо про любов. Мартін Гайдеггер та Ханна Арендт: любов тривалістю в життя»

Це більше, ніж історія кохання. Це історія дружби і зради. Зради не лише законної дружини та коханої жінки. Це історія зради Мартіном Гайдеггером свого вчителя Едмунда Гуссерля. Це історія не-спілкування з друзями та колегами через їхнє єврейське походження. Це історія про те, як війна понівечила життя звичайних людей.

07.09.2023 ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

07.09.2023 о 15:00 на кафедрі філософських і політичних наук (к. 709, корп. 1, бульв. Шевченка, 460, м. Черкаси) відбудеться міжкафедральний науковий семінар метою якого є обговорення дисертаційного дослідження аспіранта кафедри Гранатирка Богдана Віталійовича. Темою дисертаційного дослідження є “Українська національна ідея як підґрунття суспільного розвитку”.

Україна – 2035: людський капітал та ринок праці. Результати дослідження

Протягом 7 місяців фахівці з Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН та Асоціації інноваційної та цифрової освіти проводили форсайт-дослідження, щодо розвитку людського капіталу, першого робочого місця та ринку праці.

ЕКСКУРСІЯ ДО ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

26 липня студенти, аспіранти та викладачі кафедри філософських і політичних наук Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ відвідали залу російсько-української війни у Черкаський обласний краєзнавчий музей, а також ознайомилися з акварелями “Край” Петра Горпинка.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Це свято покликане берегти нашу історію та боротися із російською пропагандою, яка намагається спотворити українську історичну спадщину. Сьогодні перед кожним із нас стоїть завдання відновлення правдивої історії української державності та побудови майбутнього у тісному зв’язку з європейським співтовариством.

СВОБОДА ЯК АКСІОМА УСПІХУ. Філософський інтенсив FORESIGHT

зустріч з Ярославом Романчуком, українським та білоруським економістом, публіцистом, консультантом, президентом Науково-дослідницького центру Мізеса в Мінську, спеціалістом з ринкових реформ на пострадянському просторі. Дискутували на тему «Свобода як аксіома успіху”.

ВРУЧЕНО ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА ПРЕМІЇ В.К. ШПАКА

26 червня 2023 року на засіданні вченої ради ЧДТУ вручено дипломи лауреатів щорічної премії за вагомі наукові досягнення здобувачам вищої освіти. Премією імені професора В.К.Шпака відзначено студентку 2 курсу ОП Політична філософія Олексійчук Анжеліку!