Науковці ЧДТУ отримали нагороди Верховної Ради України

14 жовтня 2022 року народна депутатка України IX скликання Любов Шпак завітала до Черкаського державного технологічного університету, аби виконати почесну місію, вручивши нагороди науковцям єдиного технологічного закладу вищої освіти регіону.

Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти отримали: перший проректор ЧДТУ, кандидат технічних наук, доцент Артем Гончаров, завідувачка кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ, докторка філософських наук, професорка Анжела Бойко та завідувач кафедри електротехнічних систем ЧДТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Ситник.