Науковці ЧДТУ отримали нагороди Верховної Ради України

Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти отримали: перший проректор ЧДТУ, кандидат технічних наук, доцент Артем Гончаров, завідувачка кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ, докторка філософських наук, професорка Анжела Бойко та завідувач кафедри електротехнічних систем ЧДТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Ситник.

У ЧДТУ під час блог-кафе обговорили історію та розвиток українського кіно

Обговорили силу і сталість національної ідеї, яка читалась в українських німих кінокартинах імперського періоду, посилилась і закріпилась у часи УНР, проростала крізь радянську пропаганду, цензуру і заборони. Дискутували про причини занепаду українського кіно у роки Незалежності, фактичне повне витіснення вітчизняного кінопродукту російським контентом та про те, що сучасні українці, починаючи з 2014 року, стають свідками не лише творення нової історії, а й становлення українського кінематографу нової якості та нових сенсів.

У ЧДТУ в межах блог-кафе студентство обговорило тему соціальної згуртованості українців

Під час зустрічі  учасники змогли обговорити особливості сучасного суспільства, фактори, які визначають суспільство, а також причини недостатності довіри у різних соціальних групах та між ними. Окрім того, розмірковували про причини згуртованості українського народу після загострення воєнних дій навколо спільної ідеї Перемоги.